#715 | Brijlepel / potagielepel, Jan van Giffen, Groningen 1775/76, zilver

Een 18e-eeuwse brijlepel / potagielepel, uitgevoerd met een lip op het uiteinde van de steel. Groningen, Nederland, Jan van Giffen, 1775/76. Keurtekens: meesterteken (VG), jaarkeur 8B. Lichte gebruikssporen. Gewicht: 172 gram, 833/1000. Afmetingen (breedte x lengte): 7.2 x 33 cm.
Brijlepel / potagielepel

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Brijlepel / potagielepel