#727 | Christa Ehrlich fruitbestek (12), model 1064, Voorschoten ca. 1940, zilver

Fraaie 12-delige fruitbestek set, bestaande uit zes fruitvorken en zes fruitmessen, uitgevoerd in model 1064 naar ontwerp van Christa Ehrlich. Voorzien van edelstalen snij- en prikdelen. Voorschoten, Nederland, Zilverfabriek Voorschoten, ca. 1940. Keurtekens: zwaardje, meesterteken, designerkeur (Christa Ehrlich). Lichte gebruikssporen en een paar deukjes. Gewicht: 388 gram, 833/1000. Afmetingen (lengte mes): 17cm.
Fruitbestek

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Fruitbestek