#962 | S.T. Dupont - Ligne 1 small Diamond Head - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Ligne 1 small aansteker, uitgevoerd met 'diamond head' patronen. Voorzien van originele doos, papieren en vuursteentjes. Frankrijk, Parijs, S.T. Dupont, jaren 70, keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, 20U, meesterteken, modelnummer - In goede conditie met minimaal chipje op de achterzijde rand (niet getest op werking). 96,9 gram, verguld. Afm. L 3,5 cm, B 1,4 cm, H 4,8 cm.
S.T. Dupont Ligne 1 small 'Diamond Head' aansteker verguld

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt