#977 | S.T. Dupont - Ligne 2 D-Logo Diagonal Lines - Aansteker - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont Ligne 2 aansteker. Uniek model met diagonale lijnpatronen met daarin het D-logo verwerkt. Compleet met originele doos en papieren. Parijs, Frankrijk, S.T. Dupont, jaren 90. Keurtekens: S.T. Dupont, Paris, made in France, meesterteken, modelnummer. In goede conditie (in werkende staat). Gewicht: 110,6 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 6.2 x 1 x 3.7 cm.
Aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aansteker