#986 | No Reserve - Must de Cartier - Trinity Red Lacquer - Aansteker - Verguld

Een vergulde Cartier Trinity aansteker, uitgevoerd met rood lakwerk. Voorzien van originele doos en certificaat met mapje. Parijs, Frankrijk, Cartier, jaren 80. Keurtekens: Cartier Paris, Plaque or G, meesterteken, modelnummer, Swiss made. In goede conditie (niet getest op werking). Gewicht: 74,6 gram, verguld. Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 7 x 1.2 x 2.5 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Aansteker

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Aansteker