#1007 | No Reserve - S.T. Dupont - Dasklem - Verguld

Een vergulde S.T. Dupont dasklem, voorzien van een chromen detail met daarin de merknaam. Voorzien van de originele doos. Parijs, Frankrijk, S.T. Dupont, jaren 90. Keurtekens: S.T. Dupont, Paris, meesterteken. In goede conditie. Gewicht: 8,8 gram, verguld. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Dasklem

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Dasklem