#1026 | No Reserve - Montblanc - Meisterstück 146 LeGrand - Vulpen - Verguld / Goud

Een Montblanc Meisterstück 146 LeGrand vulpen, uitgevoerd met zwart edelhars en vergulde details. De dop bevat het iconische Montblanc embleem. De penpunt is in 14 kt. goud uitgevoerd. Voorzien van de originele doos. Hamburg, Duitsland, Montblanc, jaren 80. Keurtekens: Montblanc, Meisterstück, serienummer (keurtekens penpunt: 4810, meesterteken, 14K, Montblanc). In goede conditie (niet getest op werking). Gewicht: 25,3 gram, verguld. Afmetingen (lengte): 14.5 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Vulpen

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Vulpen