#1030 | No Reserve - Cartier - Vendome Trinity - Balpen - Verguld

Een vergulde Must de Cartier Vendome Trinity balpen, uitgevoerd met horizontale geribde patronen. Voorzien van originele doos. Parijs, Frankrijk, Cartier, jaren 90. Keurtekens: Cartier, Paris, meesterteken, Plaque or G, made in France, modelnummer. In goede conditie (niet getest op werking). Gewicht: 23,5 gram, verguld. Afmetingen (lengte): 13.3 cm. Dit kavel wordt geveild zonder minimumprijs.
Balpen

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Balpen