#972 | Must de Cartier - Trinity and Godron Design / Black Lacquer - Balpen en Vulpen - Verguld / Goud

Een Must de Cartier schrijfset, bestaande uit een balpen en vulpen. Uitgevoerd met het Trinity decor en het Godron design op de clips en de houder van de vulpen. De huls en dop van beide zijn met zwart lakwerk uitgevoerd. De penpunt van de vulpen is in 18 kt. goud uitgevoerd. Parijs, Frankrijk, Cartier, jaren 80/90. Keurtekens: Must de Cartier, meesterteken, modelnummers (keurtekens penpunt vulpen: CC-keur, 18K 750). In goede conditie (lichte gebruikssporen / niet getest op werking). Gewicht: 56,8 gram, verguld / 18 kt. goud (penpunt). Afmetingen (lengte): 13.6 cm.
Balpen en Vulpen

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Balpen en Vulpen