#926 | Kurt Weiss Ltd. - Sigarenknipper - Goud

Een 9 kt. gouden sigarenknipper, uitgevoerd in eivorm met geribde decoraties. Verenigd Koninkrijk, Londen, Kurt Weiss Ltd, 1977, keurtekens: 9, 375, stadskeur (panterkop), meesterteken (KW), jaarletter C. 28,9 gram, 9 kt. (375/1000). Afmetingen (hoogte x breedte): 4.8 x 3.2 cm.
Kurt Weiss Ltd. sigarenknipper

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt