#647 | Broodmand, Th. & P. Moerkerk, Haarlem 1940, zilver

Fraai ovaal gevormde broodmand, uitgevoerd met rijke decoraties en deels opengewerkte zijdes. Nederland, Haarlem, Th. & P. Moerkerk, 1940, keurtekens: leeuw 2, Minerva, meesterteken, jaarletter F. 426 gram, 833/1000. Afm. L 30,5 cm, B 24 cm, H 6 cm.
Broodmand, Th. & P. Moerkerk, Haarlem 1940

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt