#835 | Art Nouveau parfumflacon, Nederland ca. 1880, goud

Fraaie parfumflacon in bijbehorend etui, uitgevoerd met gelsepen kristallen reservoir, gouden beslag en afneembare kurk die vastzit aan een ketting. Nederland, circa 1880. Keurtekens: eikenblad, onduidelijk meesterteken. Restauratie aan handvat. Gewicht: 42,2 gram, 14 kt. (585/1000). Afmetingen (hoogte x breedte x diepte): 9 x 3.5 x 3.5 cm.
Parfum flacon

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt
Parfum flacon