#4614 | Een herinneringskop-en-schotel, Noord-Europa, 1e helft 19e eeuw.

Kavel onverkocht
Opschrift: Uit achting en dankbetuiging, W. Arkenbout, Geboren den 9 December 1806. Gebruikssporen.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt