#4423 | Marco Richterich, Gezicht op een gracht in Venetië, 20e eeuw.

Kavel verkocht
Gesigneerd r.o., genummerd 181/200 l.o., litho op papier, glas beschadigd, afm.: 48 x 37 cm. (gemeten in de lijst).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt