#3751 | Broodmand BWG.

Kavel verkocht
Uitgevoerd met traditionele versieringen met in het midden Rangda en op de zijkanten Barong afgebeeld. Rangda is in de Indonesische mythologie de demonenkoningin van Bali. Ze is de aanvoerster van een leger heksen en vecht tegen Barong. Rangda betekent weduwe. Barong is een van de Balinese dansen uitgevoerd op Bali in Indonesië. Ook is Barong de naam van de koning der geesten, de leider van de goede krachten in de Balinese mythologie. Indonesië, 20e eeuw - gebruikssporen. 460 gram, BWG. Afm. L 32.2 cm, B 22 cm, H 6 cm. Geschatte opbrengst: € 200 - € 350.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt