#3763 | Theezeef met lekbak zilver.

Kavel verkocht
Gegoten model voorzien van rijke decoraties met diverse taferelen. Lekbak voorzien van vier opgesoldeerde zwanenpoten. Nederland, Haarlem, Th. & P. Moerkerk, 1932, keurtekens: leeuw, Minerva, meesterteken, X - gebruikssporen en scheurtje in de rand van theezeef. 80 gram, 835/1000. Afm. L 13.3 cm, B 8.7 cm, H 5.8 cm. Geschatte opbrengst: € 40 - € 90.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt