#3809 | 3-delig lot doosjes zilver.

Kavel verkocht
Bestaande uit twee ronde en een ovaal model. Strak uitgevoerd waarvan twee voorzien van ingelegde parelmoer en andere met emaille. Mexico, 20e eeuw, keurtekens: ZI, ZII - lichte gebruikssporen en deukjes. 67 gram, 925/1000 en 835/1000.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt