#3837 | 3-delig lot divers naaigerei zilver.

Kavel onverkocht
Bestaande uit een ruitgeslepen glazen parfumflacon met zilveren dop en originele glazen stopper en twee naaldenkokers waarvan een uitgevoerd in ivoor. Voorzien van gegraveerde versieringen. Nederland, 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - lichte gebruikssporen en deukjes. 54 gram, 835/1000.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt