#3894 | 4-delig lot parfumflacons zilver.

Kavel verkocht
In diverse uitvoeringen en diverse soorten glas. Alle voorzien van zilveren dop en een met zilveren beslag aan de voorzijde van de flacon. Drie voorzien van originele glazen stopper. Verenigd Koninkrijk / Nederland, Birmingham / ?, eind 19e / begin 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen, deukjes en chips aan diverse flacons. 158 gram, 925/1000 en 835/1000. Geschatte opbrengst: € 10 - € 90.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt