#3744 | 3-delig lot schepwerk BWG / zilver.

Kavel onverkocht
Fraai uitgevoerd voorzien van rijke versieringen. Heften gevuld. Taartschep BWG (eigen meting handvat 804/1000 en meting heft 811/1000). Frankrijk, Parijs / ?, Désiré Mousset / ?, 1856-1902 / eind 19e begin 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren - gebruikssporen en deukjes. 218 gram, 925/1000 en BWG. Geschatte opbrengst: € 35 - € 100.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt