#3945 | 51-delig lot bestekdelen verzilverd.

Kavel verkocht
Bestaande uit 12 dinervorken, 12 dinermessen, 12 dinerlepels, 12 dessertlepels, soeplepel, groentelepel en een vleesvork. Voorzien van rijke decoraties. Waarschijnlijk Duitsland, 20e eeuw, keurtekens: AMC 800, onbekend keur - gebruikssporen, verzilverd. Diverse afmetingen. Geschatte opbrengst: € 10 - € 100.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt