#4556 | Bitia Rosendor (Jeruzalem ? - 2013 Brussel). Een convoluut van 5 diverse werken waaronder 3 schilderijen. Laatste kwart 20e eeuw.

Kavel verkocht
3 x acryl op doek, 1 x pastelkrijt-tekening, 1 x prent. Gesigneerd R.O. Afm.: 2x 50x 40, 80x 60, 28x 38 en 22x 32 cm.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt