#3837 | (2) delig lot doosjes zilver.

Kavel onverkocht
Bestaande uit 2 pepermunt-/pillendoosjes in diverse uitvoeringen. Nederland / Duitsland, 19e / 20e eeuw, keurtekens: diverse keuren, - gebruikssporen en deukjes. 32 gram, 800/1000 en 835/1000. Geschatte opbrengst: € 30 - € 60.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt