#4415 | Houtskooltekening van een meisje met halflang donker haar, een licht vestje en een lange donkere rok.

Kavel verkocht
Gesigneerd met initialen (rechtsonder) en onduidelijk gedateerd '18. Afm.: 30 x 15 cm. (Scheurtje in rechter bovenhoek).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt