#101326 | Zilveren Lepeltjes (12x)

Kavel onverkocht
Nederland (Zeist / Voorschoten), Koninklijke van Kempen & Begeer, 1966, tweede gehalte zilver, lengte 12,5 cm. en breedte 2,5 cm. (lepel). Keurmerken: VKB, leeuw 2 (925), kantoormerk R (Gouda), jaarletter g (1966). 210 gram.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt