#101353 | Zilveren Vorkjes (12x)

Kavel verkocht
Opengewerkt, in originele doos. Nederland, 1927, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. en breedte 1,5 cm. Keurmerken: AM&Z, leeuw 2 (835), kantoormerk M (Schoonhoven), jaarletter R (1927).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt