#101357 | Zilveren Bordje

Kavel onverkocht
Rijk gedecoreerd met middenin een bloem. Engeland (Londen), C. J. Vander Ltd., 1962, gehalte 925, doorsnede 20,5 cm. en 2 cm. hoog. Keurmerken: 'CJV Ld', beer (Londen), leeuw (925), jaarletter G (1962). 293 gram.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt