#101360 | Zilveren borstel

Kavel onverkocht
Met reliefdecor. Nederland (Amsterdam), 1917, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 11 cm. en hoogte 3 cm. Keurmerken: leeuw 2, stadsmerk A, jaarletter H (1917).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt