#1013115 | Zilveren Kelk

Kavel verkocht
Symbolen: kruis, vis. Beker goudkleurig verguld, op onderzijde voet: 'Vader en Moeder schonken mij deze kelk op de dag van mijn priesterwijding'. Nederland (Den Bosch), 1964, tweede gehalte zilver. Keurmerken: LOI, leeuw 2, stadsmerk K, jaarletter E (1964
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt