#1013133 | Zilveren Broodvork

Kavel verkocht
Broodvork / cakeprikker, floraal décor, getordeerde steel. Nederland (Sneek), Johannes Schijfsma, 1892, tweede gehalte zilver (835), lengte 14 cm. en breedte 2 cm. (vork). Keurmerken: JS189, leeuw 2 (835), stadsmerk F (Leeuwarden), jaarletter H (1892).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt