#1013139 | Zilveren Jamlepel

Kavel verkocht
Parelrand rondom. Achterop een haakje. Nederland (Schoonhoven), 1972, tweede gehalte zilver (835), lengte 15 cm. en breedte 3 cm. (lepel). Keurmerken: zwaardje, leeuw 2 (835), kantoorteken M (Schoonhoven), jaarletter M (1972).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt