#1013146 | Zilveren Roomlepel

Kavel verkocht
Achterop een haakje. Nederland (Haarlem), Zaanlandse Zilversmederijen n.v., 1937, tweede gehalte zilver (835), lengte 12 cm. en breedte 4 cm. (lepel). Keurmerken: ZZ met hamer, leeuw 2 (835), stadsmerk A (Amsterdam), jaarletter M (1972).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt