#1013149 | Zilveren Sauslepel

Kavel onverkocht
Achterop een haakje. Nederland (Schoonhoven), H. Hooykaas, 1961, tweede gehalte zilver (835), 12 cm. lang en 4 cm. breed. Keurmerken: jaarletter S (1953), kantoormerk M (Schoonhoven), Leeuw 2 (835) en zilversmid HH.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt