#1013152 | Zilveren Soeplepel

Kavel onverkocht
Gedecoreerd met floraal décor. Nederland (Amsterdam), 1881, tweede gehalte zilver (835), lengte 30 cm., doorsnede 9 cm. Keurmerken: jaarletter W (1881), stadsmerk A (Amsterdam), leeuw 2 (835), zilversmid: T I Z 2?

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt