#1013155 | Zilveren Taartschep

Kavel onverkocht
Opengewerkt, floraal décor met Hollands landschap. Nederland, 1903, lengte 23 cm. en breedte 10,5 cm. Keurmerken: jaarletter T (1903), leeuw 2 (835), zilversmid LvS.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt