#1013161 | Zilveren Visschep

Kavel verkocht
Opengewerkt met voluten. Nederland (Voorschoten), J. M. van Kempen, 1912, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 8 cm. (schep), lengte 31 cm. Keurmerken: VK (zilversmid), leeuw 1, stadsmerk C (Den Haag), jaarletter C (1912).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt