#1013165 | Zilveren Bonbon Mandje

Kavel verkocht
Opengewerkte bonbonmandje met parelrand. Nederland (Schoonhoven), Alb. Meijer, 1941, tweede gehalte zilver (835), 15 cm. breed en 7 cm hoog. Keurmerken: 'AM*' Alb. Meijer, een leeuw II, kantoormerk M (Schoonhoven en jaarletter G (1941).
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt