#1013175 | Zilveren Bonbon mandje

Kavel verkocht
Rijk gedecoreerd, floraal motief, opengewerkt. Nederland (Schoonhoven), H. Hooykaas, 1870, tweede gehalte zilver (835), doorsnede 12 cm. en 3 cm. hoog. Keurmerken: jaarletter L (1870), kantoormerk M (Schoonhoven), Leeuw 2 (835) en zilversmid HH.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt