#1013880 | Denarius (Severus Alexander 222 - 235), Cf. S.2124. Prachtig

Kavel onverkocht
Gelauwerd hoofd naar rechts. Kz. Alexander brengt offer op altaar. Zeer Fraai +.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt