#1013951 | Lot: 2½ cent Wilhelmina (1903 t/m 1906, 1912 t/m 1916 en 1918 t/m 1919). Varieert tussen Zeer Fraai en Prachtig / FDC.

Kavel verkocht
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt