#10131340 | Nederlands Indië. 10 gulden. Bankbiljet. Type 1946. - Zeer Fraai / Prachtig.

Kavel verkocht
(Mev. 150. Pick 89). Serienummer FHT 016805 - Zeer Fraai / Prachtig.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt