#10131353 | Nederlands Indië. 100 gulden. Bankbiljet. Type 1924. - Zeer Fraai / Prachtig.

Kavel onverkocht
(Mev. 136b. Pick 73b). Serienummer FR 02889 - Zeer Fraai / Prachtig.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt