#61 | Zilveren Natfruitschep

Kavel onverkocht
Rembrandt en Nachtwacht afgebeeld. Nederland (Schoonhoven), 1918, tweede gehalte zilver (835), doorsnede (schep) 10 cm, lengte 22 cm, 74 gram. Zilverkeuren: leeuw 2 (835), kantoorteken M, jaarletter I.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt