#90 | Zilveren broodvork

Kavel onverkocht
Hollands decor, Nederland (Schoonhoven), J. & J.C. Seton (Gebroeders Seton), 1932, tweede gehalte zilver, lengte 20 cm. Zilverkeuren: GS, leeuw 2 (835), kantoorteken M, jaarletter X (1932).

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt