#113 | Zilveren Bonbonmandje

Kavel verkocht
Opengewerkt, parelrand, Nederland ('s-Gravenhage), Firma C.P. 't Hart, 1914, doorsnede 16 cm. en hoogte 5 cm., 104 gram. Zilverkeuren: 2 'tH, Kantoorteken onleesbaar, leeuw 2 (835), jaarletter E.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt