#136 | Zilveren Schaal

Kavel onverkocht
Gedecoreerd met leeuwen en schilden, inscriptie: Cornelis Y Janny Casabe, Agosto 29, 1958. Doorsnede 38 cm, gewicht 813 gram, gehalte 900. Zilverkeuren: 900, 900.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt