#147 | Zilveren Schaaltje

Kavel onverkocht
Op voet. Engeland (Sheffield), Edward Viner, 1939, sterling zilver, doorsnede 20 cm. en hoogte 5 cm. Zilverkeuren: E.V, kroon, leeuw, jaarletter W. 238 gram.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt