#150 | 3 Zilveren manden

Kavel onverkocht
Opengewerkt, floraal decor. Nederland (Arnhem), 1940, tweede gehalte zilver (835), hoogte 4 cm. en doorsnede 35 cm. Zilverkeuren: BVE, leeuw 2, kantoorteken H, jaarletter F. 1103 gram.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt