#230 | Zilveren Theepot

Kavel onverkocht
Op voet, bewerkte rand. Engeland (Sheffield), Jenkins & Timm, 1898, sterling zilver (925), lengte 26 cm, hoogte 24 cm, 617 gram. Zilverkeuren: J&T, kroon, leeuw, stadsteken Sheffield, jaarletter f.

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt