#275 | Zilveren Doosje

Kavel verkocht
Nederland (Haarlem), A.L.F. Peddemors, 1912, eerste gehalte zilver (925), doorsnede 7 cm, hoogte 3 cm., 106 gram. Zilverkeuren: A3P, leeuw 1 (925), kantoorteken A (Amsterdam), jaarletter C.
Kavel verkocht

Ontvang een melding wanneer dit kavel bijna afloopt